054-788-9950

התקשר עכשיו!

אגרונומיה

הייעוץ האגרונומי שאנו מספקים מתחלק לארבעה תחומים:

 1.  חוות דעת לבתי המשפט בישראל – שעניינן חקלאות וגינון, בכל נושא שעניינו גינון וחקלאות, מופיע גם בבתי משפט לעדות מומחה, ומשמש גם כמינוי של בתי המשפט, מתן הצהרות וחוות דעת לבתי משפט מדי שנה.

 2. סקר עצים למוסדות חינוך – מבוצע לפי חוזה מנכ"ל משרד החינוך, הקובע שכל מוסד חינוכי חייב בביקור של אגרונום, אחת לשנה, לבדיקת מסוכנות העצים, יציבותם, הצורך בגיזום, או התראה על סכנות שונות, למתחנכים מהצמחיה בכלל.
  משנת 2013 ועד היום נבדקו על ידינו מאות מוסדות וארגונים: עיריית חולון, רשת נעמת, רשת עמל 1, רשת בית אקשטיין ועוד.

 3. סקר עצים מלווה בקשה לכריתה/העתקה של עצים לקק"ל – פקיד היערות במשרד החקלאות, המשרד האחראי על שמירת העצים בישראל, הכינה מערכת הנחיות ותקנות שיש ללכת לאורן כשרוצים לכרות או להעתיק עצים בישראל.
  במסגרת זאת נדרש סקר עצים אגרונומי שילווה את בקשת הכריתה/העתקה, יעריך את העצים ויכין את הקרקע לקק"ל לקראת אישור או דחיית בקשת הכריתה/העתקה.
  אנו מכינים סקרי עצים כאלו, ומנחים את האדריכלים להכנת תוכנית "נספח עצים" לפי דרישת פקיד היערות

  4.   יעוץ אגרונומי כללי לפרטיים – חברות ומוסדות, בנושאי גינון, השקיה, וחקלאות.
  מתן יעוץ כללי לחברות ומוסדות, כתיבת מפרטים, דו"חות ומכרזים לפי דרישה.  יעוץ וליווי אגרונומי בחו"ל.
  אנחנו בעלי ניסיון רב בליווי אגרונומי בחו"ל (רוסיה, ספרד, סין).

אגרונומיה לפרטיים

בשנים האחרונות הולכת ותופסת יותר ויותר ההכרה שייעוץ ע"י אגרונום מוסמך שהתמחותו גינון , לנושאים שונים בגן הנוי, הינה הדרך הטובה להתמודד עם בעיות בגידול ותחזוקת הגן.
הנושא נמצא כבר שנים רבות בחקלאות שם פתרון בעיות שווה כסף רב.

המגמה היא שכל נושא ושיטה שמיושמת בחקלאות, נכנסת לאחר שנתיים-שלוש גם לגינון. כך היה במערכות ההשקיה , כך בשיטות ההדברה והתחזוקה וכך קורה היום עם הייעוץ האגרונומי.

הסיבה – הכרה בציבור כי בעיות פותרים עם אנשי מקצוע וצריך להתייעץ לפני ביצוע פעולות חשובות.
מאחר והגנים היום יותר יקרים, מערכות התחזוקה וההשקיה יותר יקרות , הציבור נותן להם חשיבות גדולה יותר ולכן שימוש באגרונומים הוא רק עניין טבעי.

השימוש באגרונום מקצועי ובעל ניסיון יכול לחסוך אלפי שקלים ולהביא לתוצאות מעולות.

אם בא לך להכיר אותנו קצת יותר, ולראות את הלקוחות שסומכים על השירותים שלנו, אפשר לבקר בדף האודות שלנו ולהתרשם מהניסיון והידע שלנו, לדף אודות לחץ כאן