054-788-9950

התקשר עכשיו!

גיל רוזנברג אגרונום מייסד ובעלים של חברת רוזנברג איכות חיים בע"מ​

גיל רוזנברג

עם ניסיון של מעל ל – 25 שנים בתחומי האגרונומיה, המים, המז"חים וסקרי העצים, רוזנברג איכות חיים בע"מ מובילה בתחומה. חברתינו מובילה בהתקנות, בדיקות ושירותים לכלל המז"חים הקיימים בשוק עם למעלה מ-1,500 בדיקות בשנה. כמו כן אנו מוכרים ומייבאים ערכות לבדיקת מז"חים, מתקינים ומשווקים מז"חים וחלפים מכל הסוגים, ומייצרת ברזי דיגום תקניים.

מה אנחנו מציעים

אלו השירותים שאנו מציעים:

ניסיון

אנחנו עובדים עם החברות והארגונים הגדולים בישראל,
בין לקוחותינו רכבת ישראל, נתב"ג, גב ים, מי שקמה, מקורות, אלביט, עמל, נעמ"ת, אורט, דרכ"א, החינוך העצמאי, עיריית חולון, קריית מוצקין, יהוד, שוהם וראשל"צ.

על המייסד והבעלים – גיל רוזנברג

בוגר הפקולטה לחקלאות בהצטיינות בהתמחות עצים, אגרונום גיל רוזנברג, הוא המייסד והבעלים של החברה. בעברו היה אגרונום של משרד השיכון במשך 8 שנים, מדריך במסגרת חילופי מומחים עם סין עם למעלה מ-20 משימות בסין, מנהל האחזקה של אפריקה ישראל במשך 8 שנים ופיקח על הקמת הגנים היקרים בישראל בשכונות הסביונים של החברה.

"לאחר 8 שנים של ניהול אחזקה בחברת אפריקה ישראל להשקעות בע"מ ופיקוח על הקמת הגנים היקרים בישראל בסביון, גני תקווה, רמת אביב ועוד, הקמתי את החברה ואני פעיל בה מאז".

כיום, הוא חבר ועדת המומחים של משרד החקלאות בתחום שימור העצים, הוא אגרונום הבית של רוב רשתות החינוך בישראל והוא העורך סקרי העצים ברשויות וברשתות חינוך מהמובילים בישראל.

תעודות מקצועיות גיל רוזנברג