054-788-9950

התקשר עכשיו!

דף הבית » אודות

גיל רוזנברג אגרונום מייסד ובעלים של חברת רוזנברג איכות חיים בע"מ​

עם ניסיון של מעל ל – 25 שנים בתחומי האגרונומיה, המים, המז"חים וסקרי העצים, רוזנברג איכות חיים בע"מ מובילה בתחומה. חברתינו מובילה בהתקנות, בדיקות ושירותים לכלל המז"חים הקיימים בשוק עם למעלה מ-2,500 בדיקות בשנה. כמו כן אנו מוכרים ומייבאים ערכות לבדיקת מז"חים, מתקינים ומשווקים מז"חים וחלפים מכל הסוגים, ומייצרת ברזי דיגום תקניים.

על החברה רוזנברג בע"מ

החברה נוסדה ב 1996 ע"י אגרונום גיל רוזנברג. משרדי החברה נמצאים באור יהודה ברח' הגליל 36 בחמש עשרה השנה האחרונות. בחברה מועסקים 4 אגרונומים ושני הנדסאים. החברה עוסקת בייעוץ אגרונומי לגינון וחקלאות, ובעלת מעבדה למערכות מים מהמובילות והוותיקות בארץ (מז"חים, חיטוי מים, עבודה מול משרד הבריאות) .

בתחום המים הלקוחות המובילים הם רכבת ישראל ורשת מלונות פתאל. החברה בודקת למעלה מ-2000 מז"חים בשנה ונחשבת לבין הגדולות בישראל.
מדובר החברה משפחתית, הבן הממשיך חן רוזנברג מוביל את מעבדת המים של החברה. הוא הנדסאי מים ובעל כל תעודות המים בישראל.

בתחום הייעוץ האגרונומי החברה בודקת מוסדות חינוך לראשויות. בין לקוחותינו נמצאים אריאל, כרמיאל, נהריה, חולון, כפר יונה, דימונה, סביון, אור יהודה, יהוד ועוד רבים אחרים.

הח"מ הינו אגרונום הבית של כל רשתות החינוך בישראל – אורט, עמל 1, רשת עתיד, רשת דרור, רשת בית אקשטיין, הצופים, הנוער העובד ועוד. אני מלווה את משרד החינוך וכותב להם את כרטיסיות המידע והבטיחות. החברה גם נותנת שרות למשרד הבטחון ומשרד ראש הממשלה ויש לה מספר ספק במשרד הבטחון.

בתחום המלונות אנו עובדים עם מלונות ישרוטל, מלונות פתאל (20 שנה) ומלונות אסטרל. אנחנו בודקים את הגינון שלהם ואת הדקלים, בים המלח אילת ובכל הארץ.

החברה מבצעת סקרי עצים להיתר בניה, למעלה מ-150 סקרים בשנה, ללקוחות מסחרים ופרטיים. סקרי עצים לשינוי תב"ע, כל סוגי הסקרים, גם סקרי אינוונטר.

מה אנחנו מציעים

אלו השירותים שאנו מציעים:

סקר עצים לבטיחות במוסדות חינוך ע"י אגרונום מומחה

סקר עצים להיתר בניה ותב"עות ע"י אגרונום מומחה

חו"ד "אגרונום מומחה" לבתי המשפט

מז"חים – בדיקה, התקנה ותיקון

משאבות דשן – בדיקה, התקנה ותיקון

מכירת ערכות לבדיקת מז"חים – אנו יבואנים של MIDWEST והיחידים בעלי רישיון יצרן לכיולם

כירת ברזי דיגום תקניים לפי דרישת משרד הבריאות.

ניסיון החברה

אנחנו עובדים עם החברות והארגונים הגדולים בישראל,
בין לקוחותינו רכבת ישראל, נתב"ג, גב ים, מי שקמה, מקורות, אלביט, עמל, נעמ"ת, אורט, דרכ"א, החינוך העצמאי, עיריית חולון, קריית מוצקין, יהוד, שוהם וראשל"צ.

על המייסד והבעלים - גיל רוזנברג

בוגר הפקולטה לחקלאות בהצטיינות בהתמחות עצים, אגרונום גיל רוזנברג, הוא המייסד והבעלים של החברה. בעברו היה אגרונום של משרד השיכון במשך 8 שנים, מדריך במסגרת חילופי מומחים עם סין עם למעלה מ-20 משימות בסין, מנהל האחזקה של אפריקה ישראל במשך 8 שנים ופיקח על הקמת הגנים היקרים בישראל בשכונות הסביונים של החברה.

"לאחר 8 שנים של ניהול אחזקה בחברת אפריקה ישראל להשקעות בע"מ ופיקוח על הקמת הגנים היקרים בישראל בסביון, גני תקווה, רמת אביב ועוד, הקמתי את החברה ואני פעיל בה מאז".

בעבר היה חבר ועדת המומחים של משרד החקלאות בתחום שימור העצים, כיום הוא אגרונום הבית של רוב רשתות החינוך בישראל והוא עורך סקרי העצים ברשויות וברשתות חינוך מהמובילים בישראל.

פרטי ההשכלה של האגרונום גיל רוזנברג

1988– 1991: בוגר (בהצטיינות) הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בירושלים, התמחות בהורטיקולטורה (מטעים וצמחי נוי).

1994 – 1997: לימודי תואר שני במנהל עסקים, אוניברסיטת בר-אילן.

קורסים והסמכות מקצועיות רבות בתחום – גוזם מומחה וכל התעודות בתחום המים והעצים בישראל.

חבר ועדת המומחים של משרד החקלאות בנושא שימור עצים.

הניסיון המקצועי של האגרונום גיל רוזנברג

1991 – 1994: ניהול פארק וייצמן של חברת 'אפריקה-ישראל להשקעות בע"מ' בנס-ציונה, ששטחו כ-300 דונם גני נוי, כולל פרדס 120 דונם. 

1994- 1997: ניהול מחלקת אחזקת הנכסים של חברת 'אפריקה-ישראל להשקעות בע"מ' כולל פיקוח על הקמת הגנים היקרים ביותר בישראל באתרי החברה השונים: סביון, גני-תקווה, רמת-אביב, יהוד, אור- יהודה, רמת גן ועוד. סה"כ פיקוח על  למעלה מ-1000 דונם גני נוי.

1997 – עד היום: פיקוח וייעוץ גינון במוסדות וחברות, גב ים, רכבת ישראל.

1998 – 2000: יו"ר ועדת המקצוע, הארגון לגננות ונוף בישראל.

2000 – 2008:אגרונום חיצוני של משרד השיכון . פיקוח על הקמת גני העיר מודיעין. כ-500 דונם גני נוי בשנה.

2000 – היום: מפקח ויועץ גינון ברשויות מקומיות.  יועץ גינון וחקלאות עצמאי.

2000 – 2018: מדריך חקלאי בסין כאורח הממשלה הסינית במסגרת חילופי מומחים עם סין דרך ארגון MATAT. עד היום כ – 21 משימות הדרכה רשמיות. כולל ייעוץ לחברת עוף ירושלים לבחירת ספקי ירקות קפואים בסין לשנת השמיטה.

2001 – היום: יועץ מקצועי לגינון של עיתוני הגינון המקצועי "גנים ירוקים" ותערוכת הגינון והחקלאות השנתית של קבוצת משוב.

2003 – 2008: אגרונום ויועץ גינון של האגודה לתרבות הדיור בישראל.

חתן פרס "מגשים ישראל יפה" של 'המועצה לישראל יפה' לשנת 1992.

מומחה ויועץ עצמאי למערכות מים, השקיה וגינון. בעל חב' רוזנברג איכות חיים בע"מ (הוקמה ב-1996) לשרותי מעבדה לציוד הדשייה ומים כולל האתר המסחרי rosenberg-agronom.com

אגרונום הבית של רשתות חינוך רבות: נעמ"ת, עמל 1, רשתות החינוך החרדיות שובו, חב"ד, מרכז החינוך העצמאי, בית אקשטיין לילדים עם צרכים מיוחדים, דרכא בתי ספר, אורט ועוד.

מבצע סקרי בטיחות במוסדות חינוך וברשויות מקומיות – חולון, תל אביב, בנימינה, זיכרון יעקב, כפר יונה, קרית מוצקין, כרמיאל, נהריה, ועוד.

מכין סקרי עצים לפי הנחיות פקיד היערות להיתרי בנייה ותב"עות. מטפל ברישיונות כריתה.

משנת 2000 ועד היום: נותן חוו"ד אגרונום מומחה לבתי המשפט חברות ומוסדות. מינוי של בתי המשפט שלום בפ"ת וראשל"צ. כ – 10 חוו"ד מידי שנה.

תעודות מקצועיות גיל רוזנברג